Registrácia

Registrácia účastníkov konferencie Vnútrobiblická interpretácia skorších prorokov je otvorená od 8. septembra 2019 a potrvá do 30. novembra 2019.

Registrácia účastníkov prebieha vyplnením registračného formulára (stiahnuť) a kalkulačky cien ubytovania a stravy (stiahnuť) a ich následným zaslaním na redakcia(at)biblica.sk najneskôr do 30. novembra 2019.

Pred zaslaním registračného formulára  sa, prosíme, uistite, že ste si v ňom prečítali a odsúhlasili politiku ochrany osobných údajov.

Registračný poplatok zahŕňa uvítací konferenčný balíček (t. j. menovku, program a iné), prístup k Wifi sieti, účasť na dopoludňajšom i odpoludňajšom občerstvení počas prestávok (tzv. coffee breaks) ako aj účasť na večernej recepcii (13. decembra 2019) a na sprievodnom programe (Výstava ikon).

Informácie k platbe

Úhrada registračného poplatku sa realizuje formou bankového prevodu alebo platbou v hotovosti. V prípade platby na bankový účet budú indikácie k platbe účastníkovi zaslané vo formulári o potvrdení registrácie. V tom prípade je registračný poplatok potrebné uhradiť najneskôr do 30. novembra 2019. Platba v hotovosti je možná iba 13. decembra 2019 v mieste konania konferencie. Platba v hotovosti sa akceptuje len v mene euro.

Politika zrušenia registrácie a vrátenia poplatku

V prípade, že ste sa zaregistrovali, ale Vašu účasť na konferencii budete musieť z rôznych dôvodov zrušiť, máte nárok na vrátenie 100 % z registračného poplatku, ak zrušenie registrácie oznámite písomne na redakcia(at)biblica.sk najneskôr do 30. novembra 2019. Po uvedenom dátume nárok na vrátanie registračného poplatku už nebude možný. Ak Vašu žiadosť o zrušenie účasti na konferencii neoznámite písomne mejlom na redakcia(at)biblica.sk najneskôr do 30. novembra 2019, nárok na vrátenie registračného poplatku zaniká.

Ubytovanie a strava

Súčasťou registračného formulára (stiahnuť) je aj objednávka ubytovania a stravy v Seminári sv. Františka Xaverského v Badíne. Orientačnú cenu za ubytovanie a stravu si môžete vypočítať použitím kalkulačky cien ubytovania a stravy (stiahnuť). Upozorňujeme, že cena ubytovania a stravy vygenerovaná kalkulačkou je iba orientačná. Konečná cena za ubytovanie a stravu bude účastníkovi oznámená v potvrdení o registrácii zo strany organizátorov konferencie.

Platba za ubytovanie a stravu sa realizuje prevodom na bankový účet podľa indikácií v potvrdení o registrácii, ktoré Vám bude zaslané.

Ak máte otázky k registrácii, neváhajte nás kontaktovať na redakcia(at)biblica.sk.

Text Registrácia v pdf (stiahnuť).