Polokošele s logom konferencie

Príprava a organizovanie medzinárodnej biblickej konferencie je časovo a najmä finančne náročná záležitosť. Spôsobov ako podporiť konferenciu Vnútrobiblická interpretácia skorších prorokov je viacero. Jednou z nich je aj kúpa praktických a vkusných polokošieľ s logom konferencie. Polokošele chcú byť pripomienkou úsilia o dokonalejšie poznávanie Božieho slova na Slovensku a aj neuhasínajúcou spomienkou na Kňazský seminár sv. Františka Xaverského v Badíne, ktorý tento rok ukončil svoju aktívnu činnosť. Logo v tvare srdca s hebreským slovom nevi’im (slov. “proroci”) na polokošeliach chce je zároveň mementom pre každého pokrsteného, že krstom má účasť tak na Kristovom kňazstve ako aj na jeho kráľovskom a prorockom poslaní.

Polokošele značky Adler Pique Polo sú dostupné v pánskom i dámskom strihu, vo viacerých veľkostiach (pánske: S-4XL; dámske: XS-3XL) a farebných prevedeniach (biela, modrá, ružová – len dámske).

Polokošele si môžete zakúpiť priamo v budove Kňazského seminára sv. Františka Xaverského v Badíne alebo mejlom na redakcia@biblica.sk.

Polokošeľa pánska biela
Polokošeľa pánska modrá (biele srdce)
Polokošeľa pánska modrá (ružové srdce)
Polokošeľa dámska biela
Polokošeľa dámska ružová